O LUDZIACH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

SERCEM DLA MALGOSI

DZIŚ POWRACAM DO NASZEJ AKCJI DLA GOSI

Już wcześniej spotkaliśmy się z tą uroczą nastolatką(16 lat). Dziewczynka tryska energią oraz jest bardzo wesoła. Pisałam, że wystarczy oddać dla niej ten drobny podatek z ,sercem’- czyli znane nam 1%. To tak nie wiele, a dla niej i jej rodziców bardzo dużo.My i tak do kieszeni tego nie zgarniemy, a choć tyle pożytku by pomóc komuś. To taki szczery gest nazwę go;

PODATEK Z SERCEM

Tak bo inne są bezlitosne. Ten jeden ma naprawdę sens. I my nie zdajemy sobie sprawy ile dla kogoś to znaczy.Dla nas to żadne pieniądze. I tak by rząd zabrał. Więc można przynajmniej komuś pomóc. W tym wypadku proszę o wsparcie dla naszej bohaterki MAŁGOSI. Jej tato Marek wspaniały człowiek utrzymuje ze mną stały kontakt. Wiem jak bardzo zależy mu na córce. Ile poświęca by pomóc jej i zarobić na rodzinę. Szczerze? Podziwiam go i to bardzo.Pełny szacunek dla niego.

TRZEBA PODEJŚĆ DO SYTUACJI Z SERCEM:-)

Sytuacja wygląda tak: Gosia ma porażenie mózgowe czterokonczynowe. W domu jest więcej dzieci. Rodzice ciężko pracują. Niestety rehabilitacja dużo kosztuje więc nie stać ich na to. Bo przecież muszą utrzymać dom i dzieci. Zrobić opłaty itd. Więc na to już brakuje. Teraz doszła jeszcze sprawa sprzętu do podnoszenia Małgosi. Większa część jest refundowana. Natomiast wkład własny wynosi 4000 ZŁ. I jest bardzo potrzebny gdyż dziewczynka rośnie. Jakby nie patrzeć ma już 16 lat. Więc jest prawie dorosła.Rodzice nie dają rady sami ją dźwigać. Zrozumiałe….

Dlatego trzeba im pomóc. Choćby w formie podatku 1%. Gdzie w rzeczywistości nic nie tracimy. I tak to by przepadło. Można też wpłacić pare złotych na konto dziewczynki, które ma utworzone w fundacji.

POMÓŻMY MAŁGOSI ŻYĆ W MIARĘ NORMALNIE. I ULZYJMY RODZICA. GDYŻ BARDZO JĄ KOCHAJĄ. STARAJĄ SIĘ JAK MOGĄ. LECZ SĄ TYLKO LUDŹMI. I ICH MOŻLIWOŚCI TEŻ MAJĄ GRANICE.

DOLOZCIE SWÓJ PODATEK Z SERCEM💖

Z góry bardzo dziękuję za pomoc:-)))

POMÓŻ MAŁGOSI-LINKI-AKCJE

Zapraszam też na inne blogi:

Zlote myśli

WĘDKARSTWO

RADOŚĆ ŻYCIA I HOBBY

ZAPRASZAM TEŻ NA INNE PODOBNE ARTYKUŁY :

 

PIOTR I OPERACJA

PAN ROMAN I ZANIK MIĘŚNI

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: