WARTO ZAJRZEĆ!

PROJEKT NOWE ZYCIE Z PASJA

POSTANOWIŁAM SPRÓBOWAĆ CZEGOŚ NOWEGO I ZAWALCZYĆ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Jak wiecie blogi piszę bo kocham pisać, ale też dla zarobku. Mój stan zdrowia nie pozwala mi na normalną pracę. Lecz ja nie chcę być bezczynna. I skazana na wieczne proszenie ludzi w zbiórkach by mi pomagali. Chcę mieć swój dochód. Wiele pracy wkładam w blogi. Lecz blog zależy od ludzi. A zwlaszcza od ilości odwiedzających je.Gdzie mogłam to dotarłam sama. Mam ok. 1000 stałych czytelników. Lecz to przekładając na finanse jest zbyt mało. By móc mówić o zarobku na blogu. Dlatego postanowiłam zrobić projekt. Bo muszę dotrzeć do znacznie większej ilości osób oraz podnieść blogi w wynikach seo. Niestety to są spore koszty.Gdyż reklamy czy płatne seo to nie jest tanie. Więc napisałam/zrobiłam projekt, który wysłałam do PolakPotrafi.pl. Dwa tygodnie z pomocą opieku z tej firmy pracowałam dalej nad projektem by był naprawdę dobrze zrobiony. Potem tydzień czekałam czy w ogóle go przyjmą i zaakceptują.

UDAŁO SIĘ!MAM PROJEKT. LECZ TO DOPIERO POCZĄTEK

Blog to jest firma. Jeżeli w firmę nie zainwestujesz poprostu nie zarobisz. Więc projekt ma na celu zebrać fundusze na kampanie reklamową blogow. Dotarcie do jak największej ilości osób. Zachęcenie ich do zaglądania na blogi. Także chcę w ten sposób pomóc innym. Gdyż jeden z blogow dotyczy pomocy innym <kliknij>. Są tam artykuły o ludziach co potrzebują pomocy. Oraz lista proponowanych zbiórek. Jeżeli dotrę do sporej liczby osób to w ten sposób dotrą też artykuły i linki o pomocy.

Nie dość,że pragnę mieć jakąś przyszłość. A niestety jeżeli nie zacznę zarabiać na blogach. I bede skazana na pomoc innych to ta przyszłość będzie niezbyt ciekawa. Ja nie mogę miesiąc w miesiąc modlić się o litość bo na recepte nie mam. Na leki dzięki, którym żyje. Postanowiłam, że ten rok jeszcze jakoś przetrwam w ten sposób. Lecz będę ciężko pracować by następny rok zacząć z własnym dochodem. Czerpanym z blogów. I ja nie mówię o milionach. Zarabianie dużej kasy na blogu to mit. Lecz jeżeli by mi się udało zrobić projekt i dobrze zareklamiwac blogi. Podnieść statystyki. Prawdopodobnie moglabym liczyć choć na 500 zł/mies., a to bardzo dużo dla mnie. Z czasem to by się zwiększyło.

PROJEKT NA CZYM POLEGA

Tutaj też zbiera się pieniądze. Lecz nie tak jak w zbiórce. Tu za każdą wpłatę są nagrody. Takie bardziej pamiątkowe. Lecz moim zdaniem warto.Gdyż w ten sposób ludzie czyli Wy zostajecie współtwórcami tych blogow jak i mojej przyszłości. Macie swoje miejsce na blogach. Jak i rzeczy,które w zamian za pomoc w projekcie będą Wam o tym wszystkim przypominać.

Mam 30 dni i ani dnia dłużej na ten projekt. W nim macie opisany dokładnie plan. Oraz nagrody.Warto dokładnie zapoznać się z tym za nim odrzucicie to na bok. Może macie komu go pokazać? Udostępnić? A może sami zechcecie wziąść udział???:-)))

Moi Kochani czytelnicy dziękuję, że wiernie towarzyszycie mojej twórczości. Lecz potrzeba Was więcej by blogi istniały , pomogły innym i mi. Potrzebuje Waszej pomocy i blogi też. Wierzę w siebie i w Was. Chcę pisać, chcę pomóc i chcę by mi to też mogło pomóc:-)))

Więc zapraszam do tworzenia projektu ze mną. Osiągnięcia celu i do wspólnej zabawy. Czyli by każdy z Was jeżeli zechce pojawił się na blogach. I był jego współtwórca:-))))

PROJEKT NOWE ŻYCIE Z PASJĄ

 

Zapraszam także na artykuł dokładnie o mojej sytuacji

DZIĘKI SOBIE I WAM, KTÓRZY OD POCZĄTKU MNIE WSPIERAJĄ OSIAGNELAM BARDZO WIELE! ZA CO KOCHANI DZIĘKUJĘ!

JESTEŚCIE WIELCY!!!

 

ZAPRASZAM NA INNE BLOGI:

Radość życia i hobby

Wędkarstwo i pasja

Psychologia i pomoc

Zdj. tytułowe wzięte na poczet projektu za zgodą firmy.

 

 

Jestem 28 letnia optymistką pomimo,że życie daje mi nie źle popalić.Interesuję się muzyką rock i metal,zwierzętami,fotografią i kocham czytać książki,zwłaszcza horrory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: