O LUDZIACH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

SERDUSZKO DLA TOMUSIA

POMÓŻMY! BARDZO PILNE!

Dziś na moim fanpage pojawił się w komentarzu link do zbiórki. Serduszko mi się aż scisnelo. Postanowiłam pomóc jak tylko jestem wstanie. Gdyż tu czas odgrywa bardzo ważna rolę. Mianowicie ciężko chory 23 miesięczny chłopiec o imieniu Tomek. Maluszek ma poważna wadę serca. I niestety rodziców nie stać na operację. Chłopiec choć jeszcze taki malutki przeszedł już bardzo wiele.

Dlatego z całego serca chcę Was prosić o wpłaty. Nawet te najdrobniejsze 1 zł. Trzeba uzbierać ponad 8000. To wsumie nie jest aż tak dużo. Lecz mamy mało czasu. Więc proszę o wsparcie jakie tylko się da i o udostępnianie, a także o pokazanie tej zbiórki znajomym oraz rodzinie. Pamiętajmy: MY RAZEM JESTEŚMY OGROMNA SIŁA, KTÓRA MOŻE NIE JEDNO ŻYCIE URATOWAĆ PRZY CZYM NIC PRAKTYCZNIE NIE TRACIMY. W tym momencie od nas zależy życie Tomka.

Więc Kochani proszę przeczytać o Tomku i całej akcji. I DO DZIEŁA💖💖💖

WIERZĘ W WAS!👍

 

 

ZBIÓRKA NA SERDUSZKO DLA TOMUSIA- KOPIA APELU RODZICÓW TOMKA ZE ZBIÓRKI

Marta Grzegorz Pacer

ORGANIZATOR SKARBONKI

Witam KOCHANE serduszka bardzo serdecznie proszę o udostępnienia i wsparcie dla Tomusia. Ten słodziak już wiele przeszedł w swoim krótkim życiu i dalej walczy o zdrowie a nawet życie. Nie pozwólmy żeby tyle sił maluszka się zmarnowało i jego serduszko przestało bić błagam Was o każde wsparcie. W ilości siła. 2,5,10,15 nam nie ubędzie a Tomusiowi pomoże. To jak mogę na Was liczyć? POMOŻECIE? Dokładny opis na stronie głównej Tomusia. Bo jak nie My to nikt! Dobro wraca!

14 dni do końca
WSPARŁO 405 OSÓB
9 670 zł (53%)
BRAKUJE JESZCZE 8 330 ZŁ

Wesprzyj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: